Probíhá rekonstrukce !

Takže prosím omluvte tu nepřehlednost ^^


Hokage

22. listopadu 2011 v 19:26 | Kyoro Chan^^
Shodaime Hokage
Jeden ze zakladatelů Listové, Senju Hashirama pomohl vytvořit ideály všech Hokage, kteří po něm následují. Hashirama soupeřil s Madarou Uchihou o post Kage, ale nakonec byl jmenován Hokagem Hashirama, zástupce klanu Senju.
Nidaime Hokage
Senju Tobirama také pomohl při zakládání Lístové, byl mladší bratr Hashirama. Stejně jako u prvního Hokage, Tobirama pomohl zavést zásadu, že Hokage zemře pro lidi, kteří mu jsou drazí, tedy pro vesnici.
Sandaime Hokage
Třetí Hokage se stal Hokage ve velmi mladém věku. Sarutobi Hizuren byl znám jako profesor a ninja s neobyčejnou dovedností a znalostí jutsu. Později předává své dovednosti svým studentům jménem Jiraiya, Tsunade a Orochimaru, později známých jako Legendární Sanninové. Po smrti Čtvrtého Hokage odešel Třetí z důchodu, aby znovu vedl Listovou vesnici.
Yondaime Hokage
Třetí Hokage nejdříve chtěl, aby se Čtvrtým Hokagem stal Orochimaru, ale kvůli jeho zákázaným technikám používaných na lidech se stal Čtrvtým Hokagem Minato Namikaze. Čtvrtý Hokage se potýká s obtížným úkolem nedlouho poté, co byl jmenován do funkce. Jeden z největších démonů, Kyuubi, napadl Listovou. Mnoho ninjů zemřelo. Čtvrtý se obětoval a zapečetil démona do stova narozeného dítěte, do Naruta.
Godaime Hokage
Přestože Tsunade byla vnučkou Prvního Hokage a studentem Třetího Hokage, byla neochotna stát se Pátou Hokage. Její přítel a malý bratr měli sen stát se Hokagem, ale zemřeli. Když se setkala s Narutem, myslela si, že se vydal špatnou cestou a že se Hokagem nikdy nestane. Ale jeho tvrdá práce a odhodlání ji inspirovala k názoru, že se Naruto může stát Hokagem a díky tomu tuto funkci s radostí přijala.
Rokudaime Hokage
Danzou se stal Šestým Hokagem pouze na chvíli. Tsunade byla po zničení Listové vesnice dlouhou dobu v bezvědomí a protože se měl brzy konat sraz Pěti Kagů, musel být narychlo jmenován nový, šestý Hokage. Danzou, také člen Rady starších, byl zanedlouho zabit. Tsunade se také probrala z bezvědomí a nastoupila opět na post Hokage.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama