Probíhá rekonstrukce !

Takže prosím omluvte tu nepřehlednost ^^


Hokage

9. února 2011 v 0:03 | Kyoro Chan ^^ |  Naruto
Shodai Hokage:
Jeden ze zakladatelů Listové, Senju Hashirama pomohl vytvořit ideály všech Hokage, kteří po něm následují. Hashirama soupeřil s Madarou Uchihou o post Kage, ale nakonec byl jmenován Hokagem Hashirama.


Nidaime Hokage:
Senju Tobirama také pomohl při zakládání Lístové, byl mladší bratr Hashirama. Stejně jako u prvního Hokage, Tobirama pomohl zavést zásadu, že Hokage zemře pro lidi, kteří mu jsou drazí, tedy pro vesnici.


Sandaime Hokage:
Třetí Hokage se stal Hokage ve velmi mladém věku. Sarutobi Hizuren byl znám jako profesor a Ninja s neobyčejnou dovedností a znalostí jutsu. Později předává své dovednosti svým studentům jménem Jiraiya, Tsunade a Orochimaru, později známých jako Legendární Sanninové. Po smrti Čtvrtého Hokage odešel Třetí z důchodu, aby znovu vedl Listovou vesnici.


Yondaime Hokage:
Třetí Hokage první chtěl, aby se Čtvrtým Hokagem stal Orochimaru, ale kvůli jeho zákázaným technikám používaných na lidech se stal Čtrvtým Hokagem Minato Namikaze. Čtvrtý Hokage se potýká s obtížným úkolem nedlouho poté, co byl jmenován do funkce. Jeden z největších démonů, liška Kyuubi, napadl jeho vesnici. Mnoho shinobi zemřelo. Čtvrtý musel dát svůj život a tak porazit Kyuubiho. Uvěznil ho v jeho sotva narozeném synu.


Godaime Hokage:
Přestože Tsunade byla vnučkou Prvního Hokage a studentem Třetího Hokage, byla neochotna stát se Pátou Hokage. Její přítel a malý bratr měli sen stát se Hokagem, ale zemřeli. Když se setkala s Narutem, myslela si, že se vydal špatnou cestou a že se Hokagem nestane, ale jeho tvrdá práce a odhodlání ji inspirovala k názoru, že se Naruto může stát Hokagem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama