Probíhá rekonstrukce !

Takže prosím omluvte tu nepřehlednost ^^


Démoni

9. února 2011 v 0:04 | Kyoro Chan ^^ |  Naruto
Bijuu jsou ocasí démoni pocházející z japonské mytologie. Tito démoni se dělí do devíti úrovní. Každý z nich má ohromné množství chakry, která z nich dělá bojové bestie tak silné, že jedinou možností, jak je zneškodnit, je zapečetit je do novorozeňat. Ale ten, kdo pečeť provede, přitom umře. Čtvrtý Hokage byl jeden z těch lidí, kteří obětovali život, aby zapečetili démona a ochránili svět. Člověk se zapečetěným démonem v sobě se nazývá Jinchuuriki. Každý démon má různé množství ocasů v rozsahu od jednoho až k devíti ocasům.
  • Bezocasý démon - Reibi
  • Jednoocasý démon - Ichibi no Shukaku, nabývá vzhledu mývala.
  • Dvouocasý démon - Nibi no Nekomata, má vzhled kočky.
  • Trojocasý démon - Sanbi no Isonade, má vzhled želvy.
  • Čtyřocasý démon - Yonbi no Sokou, nabývá vzhledu nějakého plaza.
  • Pětiocasý démon - Gobi no Houkou, nabývá tvaru psa.
  • Šestiocasý démon - Rokubi no Raijuu, nabývá tvaru lasičky.
  • Sedmiocasý démon - Shichibi no Kaku, nabývá tvaru jezevce.
  • Osmiocasý démon - Yamata no Orochi, nabývá tvaru hada.
  • Devítiocasí démon - Kyuubi no Youkou, nabývá tvaru lišky.

Reibi (bezocasý démon)
Je to nuloocasý nebo bezocasý démon podle toho jak se vám to líbí víc. Reibi je démon, který získává sílu z negativních emocí. Je v podstatě ve všech, kteří mají špatné vzpomínky.
Oběvil se v Naruto Shippuden Movie 2.


Shukaku (jedno-ocasý démon):
Tento démon je zapečetěn v Gaarovi z Písečné vesnice. Démon byl zapečetěn Kazekagem, otcem Gaary. Kazekage chtěl využít démonovu sílu a proto ho zapečetil do Gaary. Tento démon je podobný mývalovi. Díky démonovi dokáže Gaara perfektně ovládat písek.


Nibi (dvou-ocasý démon):
Démon podobné kočce je zapečetěn do Nii Yugito. Díky démonovi má sílu, pomocí které dokáže vytvářet destruktivní ohnivé koule. Nibi je též znám jako "Žijící stín".


Sanbi (troj-ocasý démon)
Sanbi je podobný mořské želvě. Žije v oceánu a nikdo si ho netroufl zapečetit dokud nepřišla organizace Akatsuki. O tomto démonovi se ví velmi málo. Na nějaký čas ho dokázal ovládat malý chlapec jménem Yuukimaru.


Yonbi (čtyr-ocasý démon)
Démon byl již zapečetěn. Jinchuuriki používá techniky všech elementů a je velmi pravděpodobné, že chakru čerpá z démonovi síly. Jinchuuriki má na nose a líci černé znamení, pravděpodoně je to pečeť k démonovi.


Gobi no Houkou (pěti-ocasý démon)
Každý z jeho ocasů má představovat sílu jednoho elementu: Blesk, Voda, Oheň, Země a Vzduch. Říká se, že je to bůh Iluzí. Žije ve velikém, prastarém stromě na jednom ze čtyř japonských ostrovů. Ale přesná poloha je zatím pro všechny neznámá.


Raijuu (šesti-ocasý démon)
Původně byl bohem hromů, ale kvůli síle Yamata no Orochiho( 8-ocasý), se změnil na zvíře. Ninja jménem Sarutobi (3.Hokage) podle legendy efektivně zničil Raijuuho pomocí techniky Raikiri. Raijuu schytal útok bleskové podstaty a byl hodně zraněný. Potom byl zapečetěný Sarutobim pomocí Skrytého hromového vězení do Hromové Svatyně.


Kaku (sedmi-ocasý demon)
Má sedm ocasů a je nejmenší ze všech ocasích démonů. Zabíjí zničeným kusem země, který je pod jeho obětí a ta mu spadne rovnou do tlamy. Kakuovo skladiště hlíny v díře bylo nalezeno a spáleno vojáky. Kaku nebyl schopen se bez hlíny změnit a porazit odvážného vojáka Ikkya Soujina, který jej pomocí zbytku zemního oltáře zaklel do Zemní Svatyně.


Yamata no Orochi (osmi-ocasý démon)
Yamata no Orochi je hadí démon. Má karmínově červené oči, osm hlav a osm ocasů, má sílu Démonského Světa, symbol zla. Každá hlava Yamata no Orochiho představuje jeden symbol: Duše, Duch, Zlo, Ďábel, Monstróznost, Zabíjení, Zasvěcení a Smrt. Když byla jeho síla zpočátku slabá, členové Kusanagi klanu se zachovali neopatrně a použili na něho meč Kusanagi. Díky jejich neopatrnosti jim meč Yamata no Orochi vzal, absorboval jeho sílu a stal se neskutečně silným. S novou silou Yamata no Orochi vypustil šíleně množství temné energie, probudil ostatní ocasé démony a stal se arogantním. Porazil většinu ocasích démonů, ale když bojoval s Kyuubi, byl poražen. Důvod byl jednoduchý: Kyuubi má neomezené množství síly a meč Kusanagi zlomil. Když se tak stalo, ukázalo se, jaký silný Kyuubi je, a od té doby nosí titul "Král ocasích démonů".


Kyuubi (devíti-ocasý démon)
Před několika lety zaútočil démon na Konohu. Kyuubi celou vesnici zničil a mnoho lidí přišlo o život, díky 4. Hokagemu byl démon zapečetěn do Naruta ale Hokage při tom přišel o život. Má podobu lišky a je ze všech démonů nejobávanější a nejmocnější.


Shinigami
Shinigami může být vyvolán díky Shiki Fuujin Jutsu. Třetí Hokage vyvolal démona na Orochimara ale ten mu pouze znehybnil ruce, cenou vyvolání tohoto démona je vlastní život, démon duši toho, kdo ho vyvolá, pohltí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama