Probíhá rekonstrukce !

Takže prosím omluvte tu nepřehlednost ^^


Co je to Naruto ?

8. února 2011 v 23:54 | Kyoro Chan ^^ |  Naruto
Co je to Naruto?                                                                                                                                              Naruto je animovaný seriál a manga (japonský komiks) vytvořený Masashi Kishimotem. Anime i manga v Japonsku vychází do dnes. Licenci na tento seriál zakoupilo mnoho jiných zahraničních zemí a proto můžete najít Naruto mangu například v amerických policích a anime je vysíláno třeba i na Filipínách.
Před 13 lety                                                                                                                                                    
Příběh začíná již před 13 lety, v den, kdy napadl Devítiocasý líščí démon Konohu. Démon pouhým mávnutím ocasu drtil skály a stromy, demoloval kousek po kousku celou Konohu. Všichni ninjové z vesnice proti němu bojovali, ale nic nezmohli. Byli bezmocní a jediný, kdo mohl něco udělat, byl Čtvrtý Hokage, avšak za cenu vlastního života. Hokage zapečetil strašlivého démona do sotva narozeného dítěte. Tím byl spečetěn osud jak Hokageho, tak i malého chlapce jménem Naruto.
O 13 let později                                                                                                                                              
Naruto je hyperaktivní chlapec, který vyrůstá bez rodičů a studuje v místní akademii pro budoucí ninji. Akademii na 2. pokus dokončí a stává se z něj Genin. Naruto je pevně odhodlán překonat všechny Hokage a stát se tím nejlepším, co kdy byl. Ale mezitím ho čeká mnoho nebezpečných dobrodružství. Mezi další hlavní hrdiny se řadí jeho úhlavní rival Sasuke Uchiha a Narutova láska Sakura Haruno.
Shippuden díly                                                                                                                                               Shippuuden se odehrává o 2 a půl roku později. Naruto pod tréninkem Jiraiyi zesílil a naučil se novou techniku. Po návratu do Konohy ho vítají přátelé a nové mise. Čekají ho nová, smrtelně nebezpečná dobrodružství v čele s tajemnou organizací Akatsuki. Co je organizace zač a proč jdou po Narutovi a všech ostatních Jinchuuriki? Záchrání Naruto svého tehdejšího přítele? Kdo všechno položí život pro ochranu dobra? To vše a mnohem více se dozvíte v sérii Shippuuden, která v Japonsku běží od roku 2007 do dneška!               
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama