Probíhá rekonstrukce !

Takže prosím omluvte tu nepřehlednost ^^


Akatsuki

9. února 2011 v 0:06 | Kyoro Chan ^^ |  Naruto
Akatsuki, znamená doslova Rozbřesk, je zločinecká organizace třídy S. Jejich hlavním cílem je shromáždit všechny ocasaté démony pro jejich plán na ovládnutí světa. Akatsuki hrají zpočátku vedlejší roli, ale později se stanou hlavními nepřáteli našich hrdinů
Před realizací svých plánů bylo členů Akatsuki deset a každý byl zločinec třídy S a pocházeli každý z různých vesnic. Členové byli vždy rozděleni do týmu po dvou kromě Zetsu, který působí v organizaci jako špión a využívá svoje jedinečné schopnosti k prospěchu organizace. Každý člen Akatsuki musí mít dobrou týmovou spolupráci se svým partnerem a to i přesto, že je každý jiný. Navzdory tomu má sotva kdy organizace setkání všech členů, což je vidět na konci první části kdy jeden z nich řekne: "Naposledy jsme se takto sešli před sedmi lety, když Orochimaru opustil naši organizaci".
Akatsuki jsou velmi rozšíření, zahrnují několik zemí a skoro v každé mají špeha. Každý tým má za úkol najít ocasatého démona a pak zahájit přípravy na jeho zapečetování. Mají různé skrýše s mnoha pastmi, které zajisťují aby je nikdo nerušil, když provádějí tři dny trvající rituál přes astrální projekci.
Členové nosí dlouhé tmavé pláště s červenými mraky a dlouhým límcem. Všichni členové mají nalakované nehty s různými barvami a mohou mít slaměné klobouky s malou rolničkou. Klobouky nosí spíše více dole aby procházeli mezi lidmi bez povšimnutí. Někteří členové mají na své čelence přeškrtnutý znak svojí vesnice na důkaz toho, že už do své vesnice nepatří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama